VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O PLACEMATIX

Neuvěřitelné! Na Facebooku mě už sleduje přes 3000 lidí. Mám z toho obrovskou radost a jsem úplně nadšená, jakou od vás cítím podporu. Baví mě číst, když mi píšete, koukat na fotky, co mi pošlete, povídat si s váma na Instagramu a taky to, že nosíte v kuchyních moje zástěrky. Děkuju za to!!!

3000!DĚKUJU

Abych se vám trošku odplatila, mám tady jednu soutěž, která potěší hlavně ty, co mají doma nějaké malé labužníky. Je to dárková sada od Placematix – něco jako stavebnice a nádobí v jednom. Plně kompatibilní s Lego Duplo. Mám tady tyhle sady hned 3 a každá je v hodnotě 600 Kč. Zkuste štěstí, pokusím se vám výhru doručit ještě do Vánoc. A pokud by se na vás štěstí neusmálo, Placematix seženete exkluzivně v síti prodejen Bambule.

SOUTĚŽNÍ ÚKOL

Napište do komentáře pod tento článek, co a proč byste si ze stavebnice u jídla postavili, kdybyste byli ještě děti a mamka by vám na talíř nandala krupicovou kaši. Ocením jednoho, kdo mě nejvíc dostane svým komentářem a další dva náhodně vylosuji. Ke komentáři připište svůj e-mail, abych vás mohla v případě výhry kontaktovat.

32574-112730

Držím palce a přeju veselé Vánoce! <3 Díky, že vás mám.

VÝHERCI:

Můj výběr: Lucie J.

Vylosováno: Dominika L. a Monika P.

Všichni výherci byli kontaktováni e-mailem. Všem děkuji za účast a gratuluji vítězům! :)