7 věcí, co jsem za poslední rok zlepšila

Rok se s rokem sešel a opět probíhá hlasování v anketě blogerka roku. Moc děkuji, že jsem se do hlasování dostala a když už tam jsem, rozhodla jsem se sepsat zamyšlení nad tím, jak se Popečeníčko posunulo za ten rok, od minulé ankety.

Untitled

Loni i předloni jsem se díky vašim hlasům dostala do finálové desítky a doteď mě to moc těší. Nevím, jestli se tam dokážu probojovat i letos, protože blogů neustále přibývá obrovské množství, ale ráda bych tenhle článek využila k sepsání věcí, které se nově přihodily, nebo kam se blog za tento rok posunul.

  1. Změnila jsem vzhled blogu – původní mi už připadal zastaralý a tak jsem přešla na tento, při kterém je na homepage vidět především obrázky a až po rozkliknutí se dostanete do standardního vzhledu blogu. Změny jsem s ebála, ale udělalo mi radost, že jsem se setkala s pozitivními ohlasy.
  2. Víc makám – blog nezanedbávám, víc o něj pečuju, snažím se víc psát a pořád to někam posouvat. Oproti tomu loni se třeba stalo, že jsem několik měsíců ani nic nepřidala. To byla pěkná ostuda.
  3. Trošku lifestylu – na blogu se častěji než dřív objevují lifestylové články. Kromě receptů tak občas sepíšu i něco z osobního života. Blog je díky tomu trošku víc osobní.
  4. Lepší fotky – snažím se fotit hezčí fotky. Vím. že na spoustu blogerek pořád nedosáhnu, ale v kvalitě obrázků cítím posun. Dokonce jsem si doma konečně zařídila speciální polici, kam střádám různé kousky nádobí a látek na focení.
  5. Spolupráce – řekla jsem stop spolupracím typu „dáme vám krabicimléka a vy o tom pozitivně napište“. Vadí mi blogerky, které to dělají a já to dělat nebudu. Uzavírám pouze kvalitní spolupráce, ideálně dlouhodobé a pro obě strany fér a vždy o nich informuji čtenáře. Snažím se tak, aby se z blogu nestal nedůvěryhodný reklamní prostor.
  6. Instagram – zrušila jsem neaktivní profil @popecenicko a ke všemu používám svůj osobní profil @dzejn. Jak jsem už psala, blog se stal víc osobním a proto s vámi raději komunikuji prostřednictvím mého „soukromého“ instagramového účtu, na který dávám vše ze svého života.
  7. Kulinář roku – spolu s Terezkou (Foodlover) a našimi muži jsme dokázali vymyslet a uskutečnit projekt Beef&Burger, díky kterému jsme na Apetit pikniku vyhráli kulináře roku. To byl pro mě největší úspěch letšního roku.

Tak co myslíte, zasloužila bych si i letos váš hlas?