Dvě nové spolupráce: Orion a Babiččina volba

Novéspolupráce

Jak jsem slíbila, tak píšu. Když bude nějaká nová spolupráce, předem vám o tom řeknu, protože nastrkávat potají někaký produkt jen tak mimochodem na každou druhou fotku, to by byl vůči vám podvod. Mezi stávající dlouhodobější spolupráce s Icelandem a Lotus Grillem mi přibily dvě nové, skvělé značky. Tentokrát obě české.

Untitled design

1.BABIČČINA VOLBA

Ve spolupráci s Babiččinou volbou se angažuju společně  Terezkou (Foodlover), protože v kuchyni jsme jedna ruka. Naše spolupráce souvisí s chystanými novinkami této značky a konkrétní informace vám odtajním na začátku října. Do té doby je vše tajné, ale mohu vám prozradit, že se jedná převážně o spolupráci mimo blog. V souvislosti s tím ale budu produkty Babiččiny volby samozřejmě ráda využívat a tím pádem je sem tam najdete i v mých receptech.

Untitled design (kopie)

2. ORION

Další novou spoluprací je Orion. Stejně jako u Babiččiny volby se bude jednat o spolupráci převážně mimo blog, ale určitě produkty této značky njdete i v nějakém tom receptu. O co se konkrétně jedná, to vám povím až bude vše dokončeno, protože ani tady se nic nesmí prozradit předem.

Z obou spoluprací mám velkou radost a těší mě, že můžu reprezentovat milé české značky. Tak nám držte palce, ať se nám spolupracuje dobře!