Potkáme se na Foodparade

IMG_9312

O víkendu se koná 2. největší český food festival – Foodparade. Protože pracuju v Chefparade, škole vaření ve které festival vznikl, budu se stejně jako loni spolu s celým týmem podílet na organizaci. A letos jsem dostala dokonce vlastní stan.

Na Foodparade letos bude 67 stanů plných luxusních restaurací i malých kulinářů, kde budete moci ochutnat nejrůznější delikatesy. Pokud vás zajímá jejich seznam a nebo doprovodný program či ceny, hledejte na www.foodparade.cz. Já bych vám dnes ale chtěla povědět o tom, co tam budu dělat já.

Protože bloguju a mám hodně přátel mezi blogery, dostala jsem příležitost mít na starosti stan, který jsme nazvali Chefparade Foodie Stan. Starám se o něj se svojí kolegyní Judit, která do něj vnáší novinky z Chefstarteru, takže budete moci ochutnat dobroty od úplně, ale úplně začínajících podnikatelů, takže žádná průmyslová výroba, ale poctivé, skoro domácí vaření a tvoření.

Já jsem pozvala několik foodblogerů a společně jsme sestavili (podle mě) zajímavý program na celý víkend. Ve stanu uvidíte jak se vaří, něco si také sami zkusíte, poslechnete si zajímavá povídání, budete ochutnávat, nebo se prostě jen můžete stavit na kus řeči. Já tam budu k zastižení celý víkend, abych tam mohla být blogerům k ruce a v neděli ráno s vámi budu zdobit cupcakes, tak se stavte :)

Kromě blogerského programu a nových projektů se v sobotu bude va našem stanu konat semifinále soutěže I LOVE FOOD, ve které se amatérští kuchaři utkávají o hodnotné ceny. Finále pak proběhne na hlavním podiu v neděli.

Tady dole máte kompletní program Foodie stanu. Budu se na vás moc těšit a držte palce, ať se nám všechno povede.

přehled

Copy of CHEFPARADE FOODIE STANPROGRAM