Nová spolupráce: Iceland

Jak jsem psala v posledním povídacím článku: Když budu spolupracovat s nějakou firmou, nebudu to dělat tajně a „nenápadně“, ale nejdřív vám o tom něco povím, pěkně narovinu. A i přesto, že jsem vyhrožovala, že před svatbou (kterou mám už v sobotu, pomoooooc) nic napsat nestihnu, rozhodla jsem se pro malý relax u tohoto povídání.

IMG_5700

Iceland u nás v Říčanech otevřeli už před pěknými pár měsíci a já ho podle názvu zaškatulkovala někam mezi Family Frost a ani jsem se tam nešla podívat. Pak jsem na něj párkrát narazila u někoho na Facebooku, kde jsem o něm k mému překvapení četla vesměs pozitivně a nakonec mi přišla do mailu možnost spolupráce. Tak jsem se sešla s Luckou, která mi o značce popovídala a dala mi potřebné materiály k prostudování. Když jsem se dozvěděla, co vlatně ten Iceland doopravdy je, najednou se mi to líbilo a rozhodla jsem se spolupracovat.

Iceland nabízí, jak už podle názvu poznáte, velký výběr mraženého zboží, ale zhruba v podobné míře i zboží chlazené a ostatní. Kdybych to řekla zjednodušeně, působí na mě trošku jako takový levnější Marks&Spencer s většími mrazáky. Firma je to taktéž britská (půspbí tam už od roku 1970) a dbá na kvalitu potravin, což ukazuje i absence umělých barviv, ochucovadel, modifikovaných surovin, konzervantů a mechanicky separovaného masa u všech výrobků vlastní značky. A co si budeme povídat, to je podle mě v dnešní době fakt dobrý. Iceland najdete ve 30 zemích světa. V Čechách jsou prodejny právě u nás v Říčanech, na Kladně (kde jsem se narodila :D), v Praze na Lukách a na Praze 10.

Většina výrobků se dováží z británie, ale občas narazíte i na něco lokálního. V nabídce jsou jednak hotová jídla, ale i různá zelenina, ovoce, zmrzliny, sýry a další suroviny na vaření.

JAK SE NA BLOGU PROJEVÍ MOJE SPOLUPRÁCE S ICELANDEM?

  • Budu vařit ze surovin z Icelandu. Né všechno, ale občas. Když z nich něco uvařím, upozorním na to v receptu.
  • Budu občas recenzovat produkty – ty co mě zaujmou, nebo budu mít pocit, že by zajímaly vás. Objektivně.
  • Připravím srovnání produktů.
  • A pokud by vás zajímalo něco konkrétního, napište do komentáře. :)